Hakkımızda

1995 yılında iş hayatına katılan firmamız, bugüne kadar pek çok projede, uzman teknik kadrosu, imalat ve montajı ile beraber en uygun çözümü ve hizmeti vermektedir.

Firmamız, üstlendiği projeleri, ihaleleri kendine büyük bir görev bilinci ile sahiplenmektedir. İmalatlarımızı Ankara Kazan'da bulunan sanayi bölgesinde fason kumlama işlemlerini ise İvedik Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerimizde gerçekleştirilmektedir.

Üretimlerini uluslararası normlara uygun şekilde, teknolojik yöntemler kullanarak gerçekleştirmektedir. Bu amaçla üretimin her aşamasında etkin bir denetim sistemi oluşturmak amacı ile kendi özgün kalite yönetim sistemini kurmuş ve bu sistemini ISO9001-2000, CE, YERLİ MALI ve Kapasite Raporu belgeleri ile desteklemiştir. Ayrıca kalite ve verimliliğin artırılmasına yönelik çalışmalar sistemli ve planlı bir ekip çalışmasıyla devam etmektedir.

Firmamız, tüm projelerinde, insan güvenliğini ve işin gerekli teknik şartlarını eksiksiz yerine getirerek projelerini zamanında tamamlamayı öncelikli amaç olarak ilke edinmiştir.

Firmamız, İhracat yaptığı ülke sayısına her geçen gün yenisini ekleyerek 22 ülkeye ulaşmış, sanayimize katkısını yurtdışı satışları ile desteklemeye devam etmektedir.

2010 yılından itibaren yaptığı yatırımlarla yeni bir kalite anlayışı ve sorumluluğuyla kaliteyi ucuza mal ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Teknik servis konusunda tüm rakiplerinden daha hızlı hareket ederek müşterilerinin her daim beğenisini kazanmıştır.