Kumlama Makinesi Modelleri

İş alanında birçok farklı sektörde verdiği hizmetler ve sağladıkları kolaylıklar neticesinde kumlama makinesi ve tüm farklı stilleri büyük ilgi görmektedir. İş sahasındaki zorlu ve yoğun geçen günleri kolaylaştırma anlamında oldukça büyük katkılar sağlayan bu makineler, tercih edildiği taktirde hiçbir zorluk yaşatmadan işlemlerinizi daha pratik yapmanıza olanak tanıyacak. Firmamız, birçok farklı modeli bünyesinde barındıran makineleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunarak bir adım öne çıkmanızı sağlıyor. Kumlama makinelerinin türleri, kullanılacak alana göre değişkenlik göstermesinden dolayı verim almak için en uygun makineyi görmek adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sulu Kumlama Makinesi

Sulu kumlama makinesi, paslanmaz çelik temelli olarak üretilmesinden dolayı son derece sık tercih edilen bir üründür. Civatalar başta olmak üzere tüm yapısının paslanmaz çelikten imal ediliyor olması, ürünü çok uzun seneler boyunca rahatlıkla kullanabilmenize fırsat tanıyacak. Ürün su tutucu filtre regülatörü, kumlama seti, su ve kum haznesi ile birlikte kabinden oluşmaktadır.

Kabinin alt tarafında yer almakta olan karıştırıcı, işlevselliği ile beraber kum ve suyun bir arada, homojen olarak kalmasına imkan tanımaktadır. Bu işlevsellik, sizlere büyük avantajlar sağlayacak. Aynı zamanda su ve kumun tek nozuldan püskürtülmesine olanak tanıyan pomba ve basınçlı hava da kullanım kolaylığı sağlıyor. En uygun fiyat aralıkları ile Sulu Kumlama Makinelerine göz atmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyyar Kumlama Makinesi

Kumlama makinesi denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden biri olan seyyar makineler her çeşit kum ile bu işlemi yapabilmektedir. Uzaktan kumanda özelliğini de bünyesinde barındıran tetiği, otomatik tertibatı, su tutucu filtre regülatörü ve en az 8 kademeli kum ayar vanasına sahip olması, bu ürünü fazlasıyla kullanışlı kılıyor.

Tamburlu Kumlama Makinesi

Tamburlu kumlama makineleri ise, özellikle metal parçaları küçük ve orta boyutlu olarak kullananlar için son derece avantajlıdır. Bu makine sayesinde hem küçük hem de orta boyutlu metal parçalar, kısa sürede kumlanabilmektedir. Otomatik kumlama özelliğine sahip olan ürün, özellikle sanayi bölgelerinde en çok kullanılan makine türlerinin başında gelmesiyle biliniyor.