Hakkımızda

1995 yılında iş hayatına katılan firmamız, bugüne kadar pek çok projede, uzman teknik kadrosu, imalat ve montajı ile beraber en uygun çözümü ve hizmeti vermektedir.

 

Firmamız, üstlendiği projeleri,ihaleleri kendine büyük bir görev bilinci ile sahiplenmektedir. İmalatlarının büyük kısmını Ankara Kazan'da bulunan sanayi bölgesinde diğer bir kısmını ise İvedik org.san. bölgesinde kurulu kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.

 

Üretimlerini uluslararası normlara uygun şekilde,teknolojik yöntemler kullanarak gerçekleştirmektedir.Bu amaçla üretimin her aşamasında etkin bir denetim sistemi oluşturmak amacı ile, kendi özgün kalite yönetim sistemini kurmuş Ve bu sistemini ISO9001-2000, CE ,YERLİ MALI belgesi Kalite ve verimliliğin artırılmasına yönelik çalışmalar sistemli ve planlı bir ekip çalışmasıyla gerçekleştirilmektedir.

 

Firmamız, tüm projelerinde, insan güvenliğini ve işin gerekli teknik şartlarını eksiksiz yerine getirerek işlerini zamanında tamamalamayı öncelikli amaç olarak ilke edinmiştir.

 

Firmamız, İhracat yaptığı ülke sayısına her geçengün yenisini ekleyerek 18 ülkeye ulaşarak sanayimize katkı yapma çabası içindedir.

 

2010 yılından itibaren yaptığı yatırımlarla yeni bir kalite anlayışı ve sorumluluğuyla kaliteyi ucuza malederek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye amaç edinmiştir.Servis konusunda tüm rakiplerinden daha hızlı hareket ederek müşterisinin beğenisini hep kazanmıştır.

 

2015 yılı kuruluşunun 20.yılı hedefleri içerisinde piyasada Mobil seyyar kumlama ve kabin kumlama makinaları diye sınıflandırılan makinalarda ise seri üretime geçmenin hazırlıklarını 2014 yıl sonuna kadar bitirip yeni yıla seri üretim olarak girmeyi hedeflemektedir. Diğer hedeflerinden biri ise kabin kumlama makinalarında operatör kullanmayı kaldırmak çok kısa bir süre içerisindede projesi hazır olan bu sistemi devreye koyacaktır.

 

GENEL MÜDÜR

MUSTAFA ÇETİN

+905337212898

  • page
  • page
  • page
Counter